Home / Novice / Firecombat / Zahvala JKNM: V slogi je moč!

Zahvala JKNM: V slogi je moč!

Kdor si je ogledal sobotno gasilsko tekmovanje Fire Combat, najbrž niti ni opazil, koliko društvenih članov in drugih se je skozi cel dan ‘v ozadju tekmovanja’ trudilo, da je tekmovanje potekalo tako, kot je moralo. Ravno zato se spodobi, da se tudi tu zahvalimo vsem našim društvenim članom ter ostalim, ki ste nam s časom in trudom, namenjenim tekmovanju, pomagali pri izpeljavi uspešne tekmovalne sobote.

Še posebej cenimo meddruštevno pomoč, zato se moramo zahvaliti tudi  Jamarskemu klubu Novo mesto, saj nam je zagotovil svoje člane, ki so ves čas tekmovanja – od 9. ure zjutraj do 18. ure popoldan – budno skrbeli za varno spuščanje tekmovalcev s stolpa.

Hvala!

Na pomoč!

4. Tekma ognjenih risov prinesla izjemne rezultate!

Ekipe so tekmovalno progo premagovale z izjemnimi časi! Včeraj, v soboto, 14. maja 2016, se …