Home / Novice / Intervencije / Žužemberčani smo pomagali Križanom!

Žužemberčani smo pomagali Križanom!

V slogi je moč, pravijo! In kdo drug bo te besede iz teorije prenesel v prakso, če ne gasilci?

Pomoč PGD Križi

Prostovoljno gasilsko društvo Križi pri Žužemberku so zaradi (drznimo si reči) moralno neuravnovešenih ljudi pred dnevi čez noč ostali brez gasilske opreme in edinega gasilskega vozila, ki ga imajo v društvu in s katerim nesebično odhitijo na pomoč sočloveku v stiski.

Pomoč PGD Križi

Še vedno si ne moremo predstavljati, kdo (pri zdravi pameti) in zakaj bi okradel dobrodelno prostovoljno organizacijo kot so gasilci, a ker mora življenje teči dalje, ljudje v okolišu, ki ga pokriva PGD Križi pri Žužemberku, pa lahko kadarkoli potrebujejo gasilsko pomoč, smo iz našega društva v Križe odpeljali poveljniško vozilo, ki ga bodo lahko Križanje uporabljali vse dokler se situacija v njihovem društvu ne stabilizira. Iz PGD Ajdovec so Križanom posodili prikolico z nekaj najnujnejše gasilske opreme.

Na pomoč!

INTERVENCIJE: Tehnična in druga pomoč

V četrtek 31.3.16 smo ob 19.24 na Grajskem Trgu v Žužemberku gasilci PGD Žužemberk pomagali …