Home / Novice / Firecombat / Naši gasilci uspešni tudi v tujini!

Naši gasilci uspešni tudi v tujini!

Na Reki se je včeraj odvijal že šesti memorijal “Riječke  vatre”, ki smo se ga udeležili tudi gasilci iz našega društva!

FirecCombat_Rijeka_2013

Včeraj se je ekipa Panter odpravila na tekmovanje Fire Combat na Reko, na Hrvaško. Vreme je bilo sicer res deževno, a je bilo kljub temu v zraku čutiti adrenalin gasilcev tekmovalcev tako iz Hrvaške kot tudi iz različnih koncev Slovenije.

Tekmovanje je potekalo v središču mesta, v štirih kategorijah je bilo prijavljeno kar 48 ekip, naša ekipa je nastopila ob 14. uri. Tekmovalca sta vaju izvedla hitro, žal pa sta zaradi napake dobila nekaj dodatnih točk in na koncu pristala na še vedno odličnem 7. mestu v kategoriji A oz. skupnem 10. mestu med vsemi prijavljenimi ekipami. Čestitamo!

Preberite še

Tekma Ognjenih risov za memorial Gregorja Krakarja

To soboto, 24. avgusta 2019, bo v Žužemberku na igrišču pred Osnovno šolo Žužemberk potekala …