Home / Projekt AC35/70 / Obisk podjetja Rosenbauer

Obisk podjetja Rosenbauer

V ponedeljek 19.05.2014 se je šest članov PGD Žužemberk (poveljnik, predsednik, blagajnik in trije operativci) odpravilo v podjetje Rosenbauer v Gornji Radgoni, kjer se že dela nadgradnja nove avtocisterne AC 35/70 na podvozju MAN TGS 18.400.

Predstavniki podjetja so nas popeljali skozi proizvodnji obrat in nam razkazali, kako delajo nadgradnje različnih gasilskih vozil. Seveda smo si najbolj z zanimanjem ogledovali kako napreduje izdelava naše nove avtocisterne.

Žal nam zaradi poslovnih skrivnosti niso dovolili slikati izdelave vozila, so nam  pa dovolili, da objavimo sliko predogleda dokončane AC 35/70. Po ogledu smo se s predstavniki podjetja dogovorili še o nekaterih detajlih na vozilu, kar je bil tudi prvotni namen našega obiska.

Preberite še

S točenjem goriva lahko pomagate našemu društvu!

Z vsakim nakupom goriva nad 50 EUR na črpalki v Žužemberku bo 1 EUR podarjen našemu društvu!